Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Міжнародний пленер «Дивосвіт – 2013» зібрав у Малій Білозерці митців, художників та скульпторів

19 липня 2013 - 13:40

Міжнародний пленер «Дивосвіт – 2013» зібрав у Малій Білозерці  митців, художників та скульпторів

Урочисте відкриття VІІ Міжнародного мистецького пленеру «Дивосвіт – 2013» відбулося в спеціалізованій естетичній школі-інтернаті с. Мала Білозерка Василівського району. Захід проводиться сім років поспіль за підтримки обласної державної адміністрації. Зі знаковою подією учасників пленеру привітав заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Віктор Захарчук.

Цього року учасниками пленеру стали 38 живописців, художників і скульпторів з різних куточків України - Запоріжжя, Миколаєва, Львова, Києва, Слов’янська, Донецька,  Ужгорода,  Вінниці,  Черкас, Кременчука, Мукачевого, а також з Польщі, Білорусії, Росії. Важливо, що з року в рік географія учасників розширюється. В різні роки гостями заходу були митці з Німеччини та Франції.

Мета пленеру – створення єдиної мистецької школи українських та зарубіжних діячів культури.

- Найважливіше, що до цієї акції залучаються школярі, які мають можливість поспілкуватися з досвідченими митцями, побачити їх у процесі роботи. Такі заходи  виховують у підростаючого покоління любов до прекрасного, спряють розвитку кращих традицій українського мистецтва, - заначив Віктор Захарчук.

Пленер триватиме до 30 липня, по завершенні якого учасники підіб’ють підсумки творчого пошуку та проведуть виставку новостворених робіт.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1095-го дня війни

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Магістри Запорізької політехніки отримали дипломи – попереду нові звершення

Оновлений сервісний центр Пенсійного фонду відкрився у Дніпровському районі Запоріжжя

У Запоріжжі запрацював легкоатлетичний манеж: належні умови для тренувань отримали понад тисяча запорізьких спортсменів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1094-го дня війни

Всеукраїнський конкурс творчих проєктів до Міжнародного дня рідної мови: стартував прийом заявок

«Діалог влади та бізнесу»: взаємодія з податковими органами