20 квітня працівники управлінь Пенсійного фонду України в районах обласного центру, містах і районах області взяли активну участь у щорічній Всеукраїнській акції "За чисте довкілля".
У Вільнянську 23 працівника управління прибрали ділянку в парку "Ювелейному" площею 0,2 га.
Комунарівці займалися озелененням території управління, облаштуванням квітників, обрізанням гілок та висадили кілька молодих дерев. Частина працівників працювала у Південному мікрорайоні.
В Орджонікідзевському районі Запоріжжя пенсійники прибирали прилеглу паркову зону по вулиці Яценка, охопивши територію загальною площею майже 5 гектарів, ліквідували 3 сміттєзвалища.
Працівники УПФУ в Ленінському районі міста Запоріжжя висадили квіти та кущі, обрізали дерева, провели генеральне прибирання службових приміщень.