31.01.2013 за участю заступника голови облдержадміністрації (стажування) Грачова С.В. проведено нараду з питань покращення роботи сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Запорізькій області.
В роботі наради взяли участь директор Департаменту Тарасов В.Г., заступник директора департаменту – начальник управління Департаменту Ясинецький О.В., фахівці Департаменту агропромислового розвитку та голови сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Всього – 20 чол.
На нараді розглянуто питання покращення роботи сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.