Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Жнива вступили в завершальну стадію

25 липня 2005 - 15:04

Як повідомило головне управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації, за станом на 25 липня в області вже скошено 514,8 тис. га, або 73 відсотки до площі збирання ранніх зернових і зернобобових, обмолочено 483 тис. га, або 68%, намолочено 1 млн. 311,1 тис. тонн зерна. Середня врожайність складає 27,1 цнт з гектара.

Найвищий відсоток обмолочених зернових мають господарства Приморського (78%), Гуляйпільського (76), Приазовського і Токмацького (75), Кам”янсько-Дніпровського і Куйбишевського (74) районів. А найвищу врожайність мають Великобілозерський (34,5 цнт/га), Ново миколаївський (33,2) і Вільнянський (30,3) райони.

Характерно, що, як і минулих років, основний вал забезпечує озима пшениця. Саме її намолочено вже 1 млн і 2,5 тис тонн за середньої врожайності 30,8 ц/га. Є всі підстави прогнозувати успішне виконання програми „Зерно Запоріжжя – 2005” і достатнє забезпечення області продовольчим зерном.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

СБУ викрила проросійських пропагандистів, які виправдовували злочини рашистів

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Запоріжжя та Чернівці зміцнюють партнерство

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області.

Вчителі вже підготувались до перших офлайн-уроків: «підземна» школа в Петрополі чекає на учнів

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

1097 днів запеклої боротьби: запоріжці згадують про початок повномасштабного вторгнення та не втрачають віри в перемогу

Пам’ять про подвиг загиблих Захисників та Захисниць живе у наших серцях

Третя річниця повномасштабного вторгнення: Запоріжжя обʼєдналося в молитві за Україну

Якщо не воюєш – маєш працювати: ветеранка скористалася грантом і відкрила крамницю у Запоріжжі

«Підземна» школа в Петрополі: учні та вчителі скучили за спілкуванням