Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

З початку року в області проведено 697 продовольчих ярмарків

5 вересня 2012 - 11:17

З початку року в області проведено 697 продовольчих ярмарків

Для забезпечення запоріжців якісними продовольчими товарами за прийнятними цінами в містах регіону щотижнево проводяться  ярмарки з продажу сільськогосподарської продукції.

Традиційно на таких ярмарках ціни на продукти на 15-20 % нижче від ринкових. Це можливо завдяки тому, що на відведені торгівельні майданчики запрошують безпосередніх товаровиробників.

З початку року на території регіону  проведено 697 продовольчих ярмарків, на яких було реалізовано 1967 тонн продукції на загальну  суму 17,3 млн. грн.

- Стабілізація цін на продовольчих ринках – одне з найбільш важливих завдань для обласної влади. Як довела практика, проведення продовольчих ярмарків - ефективний важіль, який дозволяє утримувати цінову ситуацію під контролем, - прокоментував перший заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку ОДА Анатолій Колесніков.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Освітнє партнерство між Запорізькою областю та США: нові можливості для студентів

Освітнє партнерство між Запорізькою областю та США: нові можливості для студентів

Запорізька область отримала нову техніку від Німеччини: допомога комунальним підприємствам та громадам

Українські лідери в США: співпраця, досвід та підтримка України

Підтримка дітей, молоді та соціальної сфери на суму понад 10,9 млн доларів: представники Запорізької обласної, міської влади та ЮНІСЕФ обговорили спільні проєкти

Підтримка енергонезалежності Запорізького регіону: ПРООН планує поставити 16 когенераційних установок на об’єкти критичної інфраструктури міста

Запорізька область розширює співпрацю з регіонами США: нові можливості для освіти та економіки

Американський юрист Кевін Данлеві провів онлайн-презентацію для студентів БДПУ

Як почати сплачувати за себе добровільні страхові внески онлайн?

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 415 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1117-го дня війни.