Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Районам поставлено завдання активізувати освоєння субвенції з держбюджету

4 травня 2012 - 14:12

Районам поставлено завдання активізувати освоєння субвенції з держбюджету

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів селекторну нараду з керівниками територій щодо проведення ремонту та реконструкції комунальних доріг.

Протягом березня – квітня область отримала 23,1 млн. грн. субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг комунальної власності. Згідно завдання Уряду ці кошти території мали освоїти до 1 травня.

- З виділеної суми райони та міста області освоїли всього 4,3 млн. грн. Разом з тим, є території, які досі не використали жодної копійки, - повідомив заступник голови ОДА Петро Гончарук.

Серед таких територій – Бердянськ та Токмак, Василівський, Гуляйпільський, Кам’янсько-Дніпровський, Куйбишевський, Михайлівський, Новомиколаївський, Приморський, Токмацький райони. Керівники цих райдержадміністрацій поінформували представника обласної виконавчої влади про причини, через які завдання Уряду так і не було виконано.

Серед них – затримки з підготовкою проектної документації та затвердженням її в Держкомбудекспертизі в Запорізькій області, непорозуміння з підрядними організаціями, довготривала процедура проведення тендерів.

Петро Гончарук доручив на понеділок підготувати пояснювальні записки на ім’я голови облдержадміністрації, вказати причини та імена посадовців, які несуть відповідальність за невиконання поставленого завдання. Адже, зауважив посадовець, в  області всі працювали в рівних умовах, однак є райони, яким вдалося освоїти від 50% до 90% коштів до 1 травня.  Серед територій,  які більш-менш успішно виконують завдання Уряду, – Пологівський, Якимівський та Мелітопольський райони.

- 10 травня ми звітуватимемо Кабінету Міністрів України про проведену роботу. Керівники тих територій, які не активізуються та не забезпечать освоєння коштів у найближчі дні, будуть звітувати разом зі мною, - попередив Петро Гончарук.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Цифрова система для інвестицій: у Запоріжжі понад 70 фахівців місцевого самоврядування поглибили свої знання про платформу DREAM

В Запорізькій області реформують психоневрологічні інтернатні установи соціального захисту населення

Будинок на Сталеварів, 16 майже готовий: у квітні мешканці зможуть повернутися у відремонтовані квартири

Комфорт і безпека: у запорізькому садочку відновили змішане навчання

Оформити статус члена сім’ї загиблого Захисника або Захисниці можна онлайн: як це зробити

Оформити статус члена сім’ї загиблого Захисника або Захисниці можна онлайн: як це зробити

Шоста «підземна» школа Запоріжжя готується зустріти учнів

Відкривайте, масштабуйте й розвивайте власну справу з Enterprise 360° на Дія.Освіта та Дія.Бізнес

Голос підтримки з-за океану: у США закликали допомагати Україні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 426 ударів по 10 населених пунктах Запорізької област

Швидке реагування на надзвичайні події та правопорушення: у Матвіївській громаді запрацював Центр безпеки