Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко: «Наше завдання – забезпечити область хлібом і не допустити краху сільгосппідприємств»

5 квітня 2012 - 11:40

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко сьогодні здійснює робочу поїздку до Запорізького, Василівського, Михайлівського і Мелітопольського районів з метою ознайомлення зі станом посівів озимих культур і ходом весняно-польових робіт на полях області.

Першу зупинку керівник області зробив у Запорізькому районі на полях  господарства  «Дана». Про загальну ситуацію щодо стану посівів озимих культур поінформував перший заступник начальника управління агпропромислового розвитку облдержадміністрації Анатолій Колесніков. За його словами сходи озимих отримано на 507 тис. га. У доброму і задовільному стані перебувають посіви на 49% цієї площі, у слабкому і зрідженому – на 38%, а на 96 тис.га, що становить 19%, доведеться пересівати. Найсладніша ситуація склалася у Михайлівському, Василівському і Кам’янсько-Дніпровському районах, де  площа пересіву становить від 40 до 67%. У зоні ризику перебувають посівні площі в Оріхівському, Пологівському, Веселівському районах.

Фахівці поділилися з головою облдержадміністрації своїм баченням того, як провести весняно-польові роботи, щоб максимально зберегти урожай. Зокрема, планується збільшити внесення добрив, внести корективи в структуру посівів. А Директор Інституту олійних культур НААН Анатолій Чехов ознайомив з науковими рекомендаціями, які пропонують у цій ситуації сільгоспвиробникам.

- Ситуація складна, але треба працювати, вивчити всі думки, знайти оптимальні рішення. Перед нами стоїть головне завдання: забезпечити область хлібом  і не допустити економічного краху сільськогосподарських підприємств, -  зазначив Олександр Пеклушенко.

 

Управління у справах преси та іфнормації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1079-го дня війни

Від грантів до суспільно-корисних робіт: як Запорізький обласний центр зайнятості підтримує економіку регіону

Допомога дітям Героїв: Мінветеранів та бізнес об’єднують зусилля

Служити та захищати: у Запоріжжі працівників поліції відзначили державними нагородами

«Безпечна криївка»: ще одна «підземна» школа в Запоріжжі готується зустрічати учнів

Ощадливе споживання – важливий чинник збереження стабільності в енергосистемі

Автоматизована система реєстрації гуманітарної допомоги: як скористатися?

Всеукраїнський форум вчителів права та історії: відкрито прийом заявок

Ворог дистанційно мінує наші землі: стань амбасадором безпеки та допоможи вберегти життя!

Mercy Corps та Запорізька ОДА об’єднують зусилля для підтримки бізнесу, аграріїв і переселенців

Mercy Corps та Запорізька ОДА об’єднують зусилля для підтримки бізнесу, аграріїв і переселенців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2025