Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко: «Після візиту Президента відкрилося друге дихання»

27 березня 2012 - 13:29

Олександр Пеклушенко: «Після візиту Президента відкрилося друге дихання»

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко провів брифінг для журналістів щодо підсумків робочої поїздки Президента Укаїни Віктора Януковича до Запоріжжя.

На прохання журналістів оцінити результати, які область матиме після  приїзду Президента України, Олександр Пеклушенко зазначив: «Я оцінюю їх на пятірку  з двома плюсами. У нас відкрилося друге дихання, ми працюємо з подвійною енергією. Президент дуже поінформований, знає проблеми нашої області. Стільки доручень за підсумками робочої поїздки Президента не було ніколи за 20 років. Немає жодного сектору, яких би вони не торкнулися, – автомобілебудування, села, туризму та інших».

При цьому керівник області зауважив, що це не означає, що тепер на Запоріжжя посиплеться золотий дощ. Але спільними зусиллями, за підтримки Глави держави, центральних органів влади реально можна досягти позитивного результату.

У цьому контексті Олександр Пеклушенко підтвердив правильність позиції щодо передачі будівництва мостових переходів у підпорядкування державних органів.

- Такі масштабні проекти можна реалізувати тільки під «дахом» держави. Далі – треба знайти людину. Кращого виконавця, ніж  Демішкан (керівник Укравтодору), немає, - висловив переконання голова облдержадміністрації.

Також очільник обласної виконавчої влади відповів на інші запитання журналістів. Зокрема, стосовно надання державою допомоги заводу «Іскра» він повідомив, що потрібен певний час – півтора–три місяці, коли буде здійснюватися перерозподіл бюджетних коштів.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Прем’єра сезону: в Запорізькому театрі ім. В. Г. Магара відзначили Міжнародний день театру

Об’єднати зусилля заради підтримки дітей: Запорізька ОДА та Благодійний фонд «Діти Героїв» підписали меморандум про співпрацю

Програма єВідновлення: як Захисникам України отримати компенсацію за зруйноване житло

Програма єВідновлення: як Захисникам України отримати компенсацію за зруйноване житло

Оренда державного майна: нежитлове приміщення загальною площею 187 м² – на голландському аукціоні з покроковим зниженням ціни

Відновлення на місцевому рівні: дві громади Запорізької області стали партнерами шведсько-української програми Polaris

«Ти як?: інсайти та вивчені уроки»: виклики під час впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я в громадах

Всюдихідні вантажівки: у Запорізькій області розпочала працювати спецтехніка від німецьких партнерів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.03.2025

«Радість Європи – 2025»: відкрито набір учасників на міжнародний фестиваль дитячої творчості

Впродовж доби окупанти завдали 400 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Навчання, фінансування, компенсації: можливості для ветеранів, ветеранок та їхніх рідних