Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

КОНКУРС на визначення суб’єктів (представників бізнесу, громадських організацій, вищих навчальних закладів) для забезпечення проведення навчань, семінарів з відповідної тематики

21 жовтня 2011 - 15:43

Запорізькою обласною державною адміністрацією, Асоціацією громадських організацій Запорізької області «Агенція регіонального розвитку «Пріоритет», планується проведення Конкурсу бізнес - проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва, направлених на регіональний розвиток.

З метою покращення знань і вмінь суб’єктів малого та середнього підприємництва розробляти та впроваджувати у відповідності до світових стандартів бізнес-проекти оголошується КОНКУРС на визначення суб’єктів (представників бізнесу, громадських організацій, вищих навчальних закладів) для  забезпечення проведення навчань, семінарів з відповідної тематики.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕОБХІДНО в строк до 25 жовтня 2011 року  подати заявку на організацію та проведення навчань, семінарів суб’єктів господарювання  щодо розробки та впровадження бізнес-проектів.

Для одержання додаткової інформації щодо проведення конкурсу учасники можуть звертатися в управління регуляторної політики та підприємництва Головного управління економіки облдержадміністрації:

  •  061 2246047 Кругляк Світлана Вікторівна;
  •  061 2246697 Линнік Андрій Іванович.

Читайте також

Епідеміологічна ситуація в Запорізькій області: захворюваність на ГРВІ та грип зростає

Швидше та зручніше: в Запоріжжі запрацювали експертні команди замість МСЕКів

Підприємці Запоріжжя та області!

СБУ викрила проросійських пропагандистів, які виправдовували злочини рашистів

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Запоріжжя та Чернівці зміцнюють партнерство

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області.

Вчителі вже підготувались до перших офлайн-уроків: «підземна» школа в Петрополі чекає на учнів

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

1097 днів запеклої боротьби: запоріжці згадують про початок повномасштабного вторгнення та не втрачають віри в перемогу

Пам’ять про подвиг загиблих Захисників та Захисниць живе у наших серцях

Третя річниця повномасштабного вторгнення: Запоріжжя обʼєдналося в молитві за Україну