Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров прокоментував підвищення цін на продукцію виробниками хліба

19 жовтня 2011 - 14:46

Голова обласної державної адміністрації Борис Петров прокоментував ситуацію щодо порушення угоди  певними  учасниками Меморандуму про недопущення підвищення цін на соціальні сорти хліба, який було підписано 4 жовтня. Зокрема, посадовець підкреслив, що виробники, які брали участь у підписанні угоди з обласною державною адміністрацією, підвищили ціну на хліб та зменшили вагу певних сортів хліба, що є порушенням законодавства.

- Таким чином, хлібопекарські підприємства не тільки порушили підписаний меморандум, вони порушили чинне законодавство та права споживачів. Тому відповідне звернення з боку обласної виконавчої влади направлено до Антимонопольного комітету з проханням провести розслідування з цього приводу. Мені відомо, що порушення були усунуті у стислі строки, тому я утримаюся від того, аби оголошувати підприємства, які відійшли від домовленостей. Втім, можу запевнити засоби масової інформації, що за результатами розслідування Антимонопольного комітету керівники хлібопекарських підприємств понесуть відповідальність.

Разом з тим, очільник області зауважив, що особисту зустріч з керівництвом хлібопекарського підприємства, яке підвищило ціни на хліб, провів перший заступник голови ОДА Олексій Литвин і ще раз підкреслив:

«Ціни на хліб для обласної виконавчої влади залишаються найважливішим питанням,  тому ми і надалі контролюватиме цю ситуацію».

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.03.2025

Упродовж доби окупанти завдали 460 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Події лютого в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Укрзалізниця розширює можливості: підприємцям Запорізької області презентували нові логістичні послуги

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Учасники Запорізької платформи співпраці «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ»: 2024 рік – рік змін

Платформа взаємодії «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ. Захищаємо. Будуємо. Перемагаємо»: підбили підсумки спільної роботи 2024 року

Чергова ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено три багатоповерхових та п’ять приватних будинків

Екологічна комунікація з тими, хто пережив російський полон

Можливість поділитися власними освітніми потребами: розпочалося всеукраїнське онлайн-опитування школярів

З 1 березня в Україні проіндексують пенсії: кого торкнеться підвищення