Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Українські пісні звучали різномовними акцентами

17 жовтня 2011 - 12:54

На майданчику «Національне подвір’я», що в рамках програми ІІ Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці» розгорнулось біля «Запорозької Січі», свої намети поставили представники національно-культурних товариств 13-ти національностей. Саме сюди запросили високих гостей – керівників області,  представників Адміністрації Президента,  міністерств і відомств України, що прибули до Запоріжжя.

За інформацією начальника відділу  релігій і  національностей обласної державної адміністрації Ірини Панькіної, понад 250 учасників заходу знайомили гостей фестивалю з  національними і культурними традиціями своїх народів, що знайшли свою малу батьківщину в Запорізькому краї. Біля кожного намету щедро пригощали  стравами  національної кухні. На  імпровізованій сцені творчі колективи і солісти національно-культурних товариств  виступали із  різнобарвною концертною програмою.

Публіка, що утворила навколо сцени живу ковдру, оплесками і оваціями дякувала артистам-аматорам за високу виконавську майстерність. У цей день особливої популярності набув  самодіяльний творчий колектив грузинського національно-культурного товариства «Мамулі». Цого артисти  вкотре підтвердили, що навколо все стихає, коли співають грузини. Та коли соліст колективу  Зураб Глурджидзе заспівав  українську пісню з кавказьким акцентом, публіка просто вибухнула оваціями.

Культурна програма  у «Національному подвір’ї»  тривала, допоки у Совутиній балці не розпочалося  театралізоване дійство  просто неба «Всі ми, браття, козацького роду!»

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Презентація нового інструменту підтримки ВПО: субсидії на оренду житла

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.02.2025

Впродовж доби окупанти завдали 277 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1076-го дня війни

Рятувальники та комунальники Запоріжжя повертають людям дах над головою

Сучасний підхід до поштової логістики: Укрпошта відкрила в Запоріжжі автоматизовану сортувальну лінію

Безпечне тепло: як уникнути пожеж під час опалювального сезону

Безпечне навчання – реальність: у Вільнянську зводять першу «підземну» школу

Премія Кабінету Міністрів України: можливість для молоді

Фермерам допоможуть розмінувати поля: стартував прийом заявок на компенсації

За матеріалами СБУ заочно засуджено депутатку України, яка увійшла до складу окупаційного «окружного Совета депутатов рф»

Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні – Запорізька ОДА: cпільні проєкти та подальша співпраця