Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Область готується взяти участь у проекті розвитку малих та середніх міст Програми ООН - ХАБІТАТ

27 вересня 2011 - 08:35

Стан розробки проектів цільових екологічних «зелених» інвестицій було розглянуто у ході наради, яку провів заступник голови  обласної державної адміністрації  Петро Гончарук.

Як повідомив представник обласної виконавчої влади, протягом чотирьох місяців в області підготовлено 71 проект теплової санації будинків бюджетної сфери (закладів освіти та охорони здоров’я) на загальну суму понад 155 млн. грн. Однак наразі фахівці Національного агентства екологічних інвестицій України затвердили лише 29 з них.

- Основна робота виконана – проекти у нас є. Але ми вже тривалий час доопрацьовуємо їх згідно вимог Національного агентства. Це копітка і важлива робота, яка надасть шанс отримати фінансування наших проектів, - зазначив Петро Гончарук. Разом з тим, посадовець підкреслив, що доопрацювати повернуті агентством проекти необхідно в найкоротші терміни. Така позиція обласної виконавчої влади пояснюється тим, що  область готується взяти участь у новому пілотному проекті  розвитку малих та середніх міст, який розпочинається в країні з третього жовтня під егідою Програми ООН по населених пунктах «ООН-ХАБІТАТ» в Україні.

- Ми не можемо змарнувати час та зусилля, які були витрачені на підготовку проектів екологічних інвестицій. Тож вони мають бути доопрацьовані та направлені на перегляд до агентства. Попереду  нас чекає інша важлива та цікава робота, від якої ми не зможемо відволікатись на сторонні течі, - підкреслив Петро Гончарук. При цьому посадовець порадив керівникам територій поставитися до цієї справи дуже відповідально, оскільки з початком реалізації нового проекту на врегулювання своєчасно невирішених питань вже дійсно не залишиться часу.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Шановні аграрії та підприємці!

Запорізький обласний спортивний ліцей: шлях до перемог та спортивних досягнень

«Про внесок в освіту українських викладачів має знати весь світ», – професор Університету штату Джорджія Джон Бантінг

Сотні кілограмів гуманітарної допомоги: у Запорізькій області пройшла благодійна акція «Допомога в кожному кроці»

Фейкові чат-боти: як убезпечити дані та гроші

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі продовжується

Мрій, плануй, дій: діти, батьки і вчителі колегіуму «Елінт» чекають на відкриття «підземної» школи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 407 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1110-го дня війни

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

В Запоріжжі відбувся чемпіонат з рукопашу «Спас» на честь Тараса Шевченка