Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Жителька Запоріжжя відсвяткувала 100-річний ювілей в колі рідних

12 липня 2011 - 16:18

Жителька Запоріжжя відсвяткувала 100-річний ювілей в колі рідних

Сторічний ювілей жителька Запоріжжя Клавдія Іванівна Полякова відсвяткувала у колі рідних і близьких людей. За дорученням Президента України Віктора Януковича  до неї завітали  представники місцевої влади, які передали їй вітальну адресу від Глава держави.

Слова подяки і шани адресував ювілярці голова обласної державної адміністрації Борис Петров.

«Лише наші жінки, такі як Ви, в будь-якому віці можуть бути міцними, вольовими і в то й же час надзвичайно ніжними, люблячими. Вдячний Вам за багаторічну працю на благо країни. Бажаю Вам та Вашій родині здоров’я та благополуччя!» - йдеться у вітанні  від очільника області.

Багато років Клавдія Іванівна працювала в артілях та на відомому мелітопольському заводі «Перемога», що виробляв двигуни. На сторінках трудової біографії жінки є запис і про працю інспектором з соціального забезпечення.

Сьогодні в гості до неї з подарунками, квітами і добрими побажаннями прийшли представники Комунарської районної адміністрації.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

650 ноутбуків для профтехів: міжнародні партнери передали запорізьким закладам освіти партію сучасної техніки

Грантова програма «Власна Справа»: що змінюється з 2025 року?

Більше безоплатних медичних послуг для ветеранів: Уряд ухвалив відповідну постанову

За матеріалами СБУ 15 років за ґратами проведе зрадник, який воював проти ЗСУ на Запорізькому напрямку

Туберкульоз у Запорізькій області: хвороба відступає, але ризики залишаються

На порядку денному – погашення заборгованості із заробітної плати

Гранти для переробних підприємств: 115 заявок на 600 млн грн за два тижні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.03.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1106-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 440 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області

Запорізька область розширює підтримку ветеранів: нові проєкти, фінансування та соціальні послуги

Автівка-оберіг: запорізька молодь долучилась до розпису автівки для військових