Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Область має посіяти гречку на запланованій площі

16 червня 2011 - 14:34

Область має посіяти гречку на запланованій площі

Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Литвин провів нараду з головами районних державних адміністрацій з питань посівів гречки на полях області.

Згідно урядового розпорядження в цьому році заплановано збільшити посівні площі гречки, щоб не повторилася ситуація з дефіцитом цієї крупи. Запорізькій області доведено завдання засіяти 4 тис. га, що на 2,8 тис. га більше, ніж минулого року.

- Ми зібралися сьогодні,  щоб з’ясувати, які райони не виконують розпоряджень уряду, які перешкоди  заважають вчасно і в повному обсязі завершити посіви гречки,  - зазначив Олексій Литвин.                     

У ході наради вирішено, що до наступного понеділка голови Бердянської, Великобілозерської, Веселівської, Новомиколаївської райдержадміністрацій мають надати вичерпну інформацію щодо термінів завершення посівів гречки. Загалом завдання повинно бути виконано  не пізніше 15 липня поточного року.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 408 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.04.2025

«Діалог влади та бізнесу»: у Запоріжжі говорили про можливості франчайзингу як способу започаткування власного бізнесу з найменшими ризиками

Міжнародний день памʼяті Чорнобильської катастрофи: у Запоріжжі відзначили ліквідаторів та вшанували памʼять жертв трагедії

Запоріжжя вшанувало памʼять жертв Чорнобильської трагедії

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1157-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 414 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

«Діалог влади та бізнесу»: у Запоріжжі говорили про можливості франчайзингу як способу започаткування власного бізнесу з найменшими ризиками

Культура памʼяті та майбутнього: Міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький у Запоріжжі

Кожен власник свійських тварин має бути пильним: куди звертатися у випадку підозри захворювання худоби на ящур чи блутанг

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.04.2025