Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Покращення інвестиційного клімату

Урочисте відкриття Міжнародного промислового інвестиційного Форуму та ХІХ Міжнародної спеціалізованої виставки «Машинобудування. Металургія»

17 травня 2011 - 16:37

За сприяння обласної державної адміністрації у «Козак – Палаці»  м. Запоріжжя відбулося урочисте відкриття Міжнародного промислового інвестиційного Форуму та ХІХ Міжнародної спеціалізованої виставки «Машинобудування. Металургія».

Ці Міжнародні виставкові заходи зібрали у Запоріжжі представників 200 компаній з 13-ти країн – України, Росії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Німеччини, Польщі, Чехії, Швейцарії, Швеції, Італії, Словаччини та Туреччини.

Учасниками стали промислові підприємства, керівники органів влади та місцевого самоврядування, представники банків та консалтингових компаній, вищих навчальних закладів.

У рамках роботи Форуму та виставки відбудеться презентація інноваційної продукції та технологій розвитку промисловості в нових економічних умовах, освоєння нових ринків збуту.

У рамках роботи ХІХ Міжнародної спеціалізованої виставки «Машинобудування. Металургія» пройде VІІ Міжнародна науково-практична виставка – конференція «Литво-2011».

Виставкові заходи проходитимуть протягом чотирьох днів - з 17 по 20 травня.

Читайте також

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Уряд закуповує 600 шкільних автобусів у 2025 році: хто їх отримає?

Віртуальна виставка «Ukraine Exports 2025»: можливість для українських експортерів знайти нових партнерів у державах Близького Сходу

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2025

Упродовж доби окупанти завдали 427 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Великдень в умовах війни: запорізькі храми запрошують на богослужіння онлайн

Безпечний спосіб зберегти та примножити кошти: чому вигідно інвестувати у державні облігації

У Запоріжжі готуються зустріти Великдень онлайн

CDTO Annual Forum: нова роль цифрових лідерів у реалізації інноваційної стратегії України

У Запоріжжі продовжують працювати мобільні команди дитячих лікарів

Приватизація націоналізованого майна: у Запоріжжі на приватизаційний аукціон виставлені нежитлова будівля та споруда