Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Покращення інвестиційного клімату

Інвестори відчувають потепління інвестиційного клімату в області

19 травня 2011 - 16:36

Інвестори відчувають потепління інвестиційного клімату в області

У Запорізькій області здійснюються конкретні кроки, спрямовані на забезпечення сприятливого інвестиційного клімату та створення комфортних умов для роботи інвесторів.

Систематично проводяться навчальні семінари для працівників місцевих органів влади щодо створення інвестиційних проектів. Ведеться підготовка щодо участі у Всеукраїнському конкурсі програм розвитку місцевого самоврядування.

Розроблено пакет заявок на конкурс нові «Національні проекти» у сфері енергетики, житлового будівництва, охорони материнства і дитинства, утилізації твердих побутових відходів та освіти. На кожній конкретній території області закріплені відповідальні за напрямком залучення інвестицій. Проводиться підготовка до створення 3-5 індустріально-промислових зон на території регіону, а в обласному бюджеті передбачено 290 тис. грн. на ці заходи.

Сформовано банк інвестиційних пропозицій (83 проекти), які є основою для розробки повноцінних інвестиційних проектів. Особлива увага приділяється підвищенню інвестиційного іміджу та популяризації інвестиційних можливостей Запорізького краю. Щорічно проводиться Міжнародний інвестиційний форум, створено та розвивається спеціалізований інвестиційний веб-портал, на якому працює інвестиційна карта Запорізької області.

У червні наш регіон відвідає Міжнародний трейд-клуб за участю керівників торгово-економічних місій посольств іноземних держав, представників ділових кіл та міжнародних організацій. У цьому році в облдержадміністрації планується створити офіс, який буде працювати за принципом «єдиного вікна» для інвесторів і бізнесу. Розвиток співробітництва з країнами СНД та ЄС належить до пріоритетів Запорізької області.

Читайте також

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Уряд закуповує 600 шкільних автобусів у 2025 році: хто їх отримає?

Віртуальна виставка «Ukraine Exports 2025»: можливість для українських експортерів знайти нових партнерів у державах Близького Сходу

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2025

Упродовж доби окупанти завдали 427 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Великдень в умовах війни: запорізькі храми запрошують на богослужіння онлайн

Безпечний спосіб зберегти та примножити кошти: чому вигідно інвестувати у державні облігації

У Запоріжжі готуються зустріти Великдень онлайн

CDTO Annual Forum: нова роль цифрових лідерів у реалізації інноваційної стратегії України

У Запоріжжі продовжують працювати мобільні команди дитячих лікарів

Приватизація націоналізованого майна: у Запоріжжі на приватизаційний аукціон виставлені нежитлова будівля та споруда