Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Кількість благодійників телемарафону «Пам'ять» зростає щодня

21 квітня 2011 - 14:50

Кількість благодійників телемарафону «Пам'ять» зростає щодня

Традиційна обласна  благодійна акція – телемарафон «Пам’ять», присвячена 66-ій річниці Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні та 70-річчю  з дня її початку, набирає обертів. Акцію  підтримав особисто  голова облдержадміністрації Борис Петров. За своєю масштабністю   телемарафон  не має аналогів в Україні.

Фінал акції відбудеться 5 травня на урочистостях, які традиційно пройдуть в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені В.Г. Магара. Та благочинний рух громадськості  в ознаменування  Дня Перемоги вже триває.

У фонд телемарафону  надходять кошти від господарських організацій, промислових структур, учбових, медичних, торгівельних та інших закладів, партійних осередків, різних за обсягом та спрямуванням діяльності приватних підприємств з багатьох територій Запорізького краю.

На поточний момент загальна сума внесків  складає 13,5 тис. грн., а кількість учасників становить близько 70 благодійників.

Участь у цій акції – висока  честь для кожного жителя нашої області, - коментує перебіг підготовки заступник голови облдержадміністрації Микола Ярмощук. - Бо для  всіх нас особливим змістом наповнене святкування Дня Перемоги. У такий спосіб  ми віддаємо данину пам'яті і шани героям, які відстояли незалежність і  мирне  майбутнє нашої Батьківщини, вшановуємо наших ветеранів-переможців.  Голова облдержадміністрації Борис Петров закликає всіх долучитися до участі у цій благодійній акції  і  зробити свій внесок у  шляхетну справу.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Міжнародний день памʼяті Чорнобильської катастрофи: у Запоріжжі відзначили ліквідаторів та вшанували памʼять жертв трагедії

Запоріжжя вшанувало памʼять жертв Чорнобильської трагедії

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1157-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 414 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

«Діалог влади та бізнесу»: у Запоріжжі говорили про можливості франчайзингу як способу започаткування власного бізнесу з найменшими ризиками

Культура памʼяті та майбутнього: Міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький у Запоріжжі

Кожен власник свійських тварин має бути пильним: куди звертатися у випадку підозри захворювання худоби на ящур чи блутанг

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.04.2025

Упродовж доби окупанти завдали 536 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

На Запоріжжі стартує тиждень імунізації: фахівці закликають робити щеплення від небезпечних хвороб

Ліквідація наслідків масштабного ворожого обстрілу триває: комунальні служби невпинно працюють третій день поспіль