З технологією виробництва жіночого трикотажного вбрання у ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Надія-Грандекс» ознайомився голова облдержадміністрації Борис Петров під час робочої поїздки до м. Мелітополь.
Трикотажна фабрика почала роботу ще у далекому 1947 році і тривалий час була одним з провідних підприємств Радянського Союзу. На даний час вона займає площу 0,96 га і забезпечує роботою 432 працівників.
З технологією виробництва підприємства очільника регіону ознайомив директор по зовнішньоекономічних зв’язках ТОВ ВКФ «Надія-Грандекс» та власник підприємства Олег Буряк.
Як повідомив керівник фабрики, протягом останніх п’яти років для вироблення продукції використовується сучасна техніка з Німеччини. Асортимент продукції включає 11 товарних найменувань, які представлені понад 800 моделями. Фабрика щільно співпрацює з країнами Західної Європи, зокрема, Німеччиною, Австрією, Великобританією, Польщею. Але на сьогодні є проблеми з доставкою сировини, яку купують за кордоном.
- У нас сезонний бізнес, і якщо сировина тривалий час затримується на митниці, що трапляється досить часто, ми не встигнемо розпродати готову продукцію, - пояснив Олег Буряк.
Борис Петров оглянув дизайнерський відділ, вишивально-трафаретну ділянку, цехи трикотажної фабрики.
Спілкуючись з працівницями, очільник регіону поцікавився їхньою думкою щодо роботи фабрики.
- Дуже приємно бачити, як розвивається наша фабрика, приходить молодь. Ми всі дуже пишаємося продукцією, яка виробляється на нашій фабриці, - поділилася інженер-конструктор Рита Михайлівна Нестеренко, яка все життя пропрацювала на рідному підприємстві.
Продукція фабрики – переважно жіночий трикотаж, постільна білизна, одяг для дому та відпочинку. Особливо вразили Бориса Петрова вишиванки з льону на трикотажу, які не продаються, а робляться виключно на замовлення. Очільник регіону звернувся до керівника підприємства з проханням розглянути можливість зробити двадцять комплектів вишиванок, які можуть стати чудовими подарунками для високих гостей.
Закінчити ознайомлення з підприємством О.Буряк запропонував відвідинами церкви, яка розміщується на території фабрики. На згадку про Мелітопольську трикотажну фабрику голові облдержадміністрації подарували вишиту ікону Святого Миколая.
Вікторія Гаврилюк, управляння у справах преси та інформації