Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров закликає працювати над впровадженням реформ

23 лютого 2011 - 09:39

Борис Петров закликає працювати над впровадженням реформ

Голова обласної державної адміністрації Борис Петров високо оцінює перетворення, які відбуваються в державі зі зміною влади на чолі з Президентом України Віктором Януковичем. Напередодні річниці з дня інаугурації Президента України очільник області провів прес-конференцію, на якій поділився з журналістами своїм ставленням до розпочатих у державі реформ.

- Сьогодні багато говорять на тему «рік при владі». Говорити можна багато, але я закликаю дивитися на факти, - звернувся до присутніх Борис Петров. - Головний результат річної роботи Президента, на мою думку, полягає в тому,що Віктор Федорович не допустив економічного та політичного банкрутства країни. Про це свідчать цифри. За 2009 рік країна втратила 15 % свого потенціалу, а в 2010 ми отримали 4% приросту. У Запорізької області показники ще вищі. Наш регіон сильно постраждав внаслідок економічної кризи. Ми втратили майже 30 % обсягу промислового виробництва. Нині ж маємо 7,8 % зростання за минулий рік. І ще хочу підкреслити, що Віктор Янукович взяв на себе відповідальність за всю країну, за проведення реформ, які вкрай необхідні для подальшого розвитку країни. Тож закликаю всіх до плідної праці. Успіху можна досягти, тільки об’єднавши свої зусилля на користь Батьківщини, - закликав голова облдержадміністрації.

Також Борис Петров підкреслив, що в обласній державній адміністрації активно працюють над впровадженням реформ та над програмою розвитку Запорізького краю, який має потужний промисловий, аграрний та культурний потенціал.

 

Оксана Горобцова, управління у справах преси та інформації

(Про перші кроки Президента України В.Ф.Януковича див. у доданому файлі)

 

Читайте також

10 років добрих справ: ювілей благодійного фонду «Карітас Запоріжжя»

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни

Захистять від уламків та вибухової хвилі: у Запоріжжі встановили 17 залізобетонних конструкцій для захисту населення

«Місто Героїв. Маріуполь»: в Запоріжжі погасили нову марку від Укрпошти

У Запоріжжі пропонують в оренду нежитлові приміщення державної власності

Підприємці Запоріжжя та області!

Кулінарний хаб у Запоріжжі: сучасна освіта для кухарів та реформа шкільного харчування

Підтримка енергонезалежності Запорізького регіону: ПРООН планує поставити 16 когенераційних установок на об’єкти критичної інфраструктури міста

Запоріжжя вшанувало пам’ять добровольців, які стали на захист України

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 511 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області