Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Український парламент прийняв нових депутатів від Запоріжжя

16 лютого 2011 - 15:39

Голова  облдержадміністрації Борис Петров привітав Анатолія Степаненка з прийняттям присяги на вірність українському народу та обранням народним депутатом.

«Впевнений, що всі свої зусилля Ви направите на ефективне вирішення завдань, що стоять сьогодні перед державою, будете активно сприяти її розвитку та підвищенню рівня життя населення. Сподіваємось, що Ви, як один з дванадцяти народних депутатів, які представляють Запорізьку область в українському парламенті, і надалі  залишатиметеся частиною команди у співпраці задля розвитку Запорізького краю», - зазначено в тексті вітання, надісланого на ім’я народного депутата.

Також Борис Петров побажав новообраному депутату плідної роботи в українському парламенті на благо країни та рідної для Анатолія Степаненка Запорізької області.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

Від початку року – два випадки захворювання на ботулізм: запоріжців попереджають про небезпечну хворобу

Козацька боротьба на поясах: в Запоріжжі відбувся чемпіонат Запоріжжя з українського рукопашу «Спас»

Козацька боротьба на поясах: в Запоріжжі відбувся чемпіонат Запоріжжя з українського рукопашу «Спас»

Рятувальникам Новоолександрівської громади передали нове сучасне обладнання

Не в теорії, а на практиці: запорізькі студенти профтеху опановують професію верстатника на сучасному обладнанні

Безпечне дитинство: в укритті одного з дитячого садочків у Запоріжжі стартував освітній процес у режимі повного дня

Аграрії можуть отримати державну компенсацію за придбану техніку та обладнання у 152 українських виробників

Рух без барʼєрів: як працюють безбарʼєрні автошколи МВС

Оренда у Запорізькій області: на аукціон виставлена будівля цеху у Вільнянську загальною площею понад 3 тис.м²

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.04.2025

Впродовж доби окупанти завдали 354 удари по 12 населених пунктах Запорізької області