Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ціни на основні продукти на запорізьких ринках стабільні

29 грудня 2010 - 15:59

Ціни на ринках міста напередодні свята досліджували представники Державної інспекції контролю за цінами в Запорізькій області, ГУ економіки ОДА та управління у справах захисту прав споживачів у Запорізькій області.

Висновок учасників комісії – ціни на основні групи продуктів залишаються стабільними. Незначні коливання спостерігаються на ковбаси та  м’ясо, що традиційно відбувається в передсвятковий період.

Загалом, перевірка виявила, що свинину сьогодні зранку продавали за ціною до  48 грн., олію домашню - по 11 грн., яйця - від 8,1 грн. до 8,5 грн., капусту – по 6 грн. за кілограм, картоплю – по 5,5, моркву -  4,5 грн.

Головна мета виїзду на ринки – провести щотижневий моніторинг  цін та перевірити  виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації про встановлення граничних торговельних надбавок на продовольчі товари. Згідно документа, ціна на м’ясо  не має перевищувати 10 відсотків до оптової ціни. На яйця курячі – відповідно, 12 %, ковбаси варені – до 12%. Як показує  перевірка, реалізатори продукції мало поінформовані про встановлені виконавчою владою норми. Тож у подальшому слід приділити ретельну увагу цьому моменту.

Загалом, ситуація абсолютно прогнозована. Економічних причин для підвищення цін на основні продукти немає. Ймовірно, що після свят ажіотажний попит знизиться,  і відповідно - ціни. А обласна влада продовжить активну роботу в цьому напрямку і вживатиме усіх заходів в межах адміністративних повноважень для утримання цін в регіоні.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1117-го дня війни.

Американський юрист Кевін Данлеві провів онлайн-презентацію для студентів БДПУ

Запорізька область розширює співпрацю з регіонами США: нові можливості для освіти та економіки

В Запоріжжі привітали із професійним святом працівників житлово-комунального господарства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 438 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області.

Ініціатива Президента України Bring Kids Back UA працює: ще 4 українських дітей вдалося врятувати з ТОТ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 310 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1115-го дня війни

10 років добрих справ: ювілей благодійного фонду «Карітас Запоріжжя»

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни