Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області виставлено на торги 29 об’єктів малої приватизації

1 серпня 2018 - 10:38

В Україні стартував продаж не стратегічних для економіки держави активів на платформі ProZorro в рамках Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна». Мова йде про активи державної і комунальної власності вартістю до 250 млн. грн. Виставляє об'єкти в рамках малої приватизації Фонд державного майна України, а також місцеві органи влади.

За повідомленням відділення Фонду державного майна у Запорізькій області, на старті малої приватизації в реєстрі системи розміщено 29 об’єктів державного і комунального майна (єдині майнові комплекси держпідприємств та пакети акцій суб’єктів господарювання, де понад 50% статутного капіталу належать державі), які підлягають приватизації. Ці об’єкти розташовані в містах Запоріжжя, Енергодар, Вільнянськ, Оріхів та в Бердянському, Веселівському, Вільнянському, Запорізькому, Кам’янсько-Дніпровському, Приморському, Токмацькому районах.

Інформацію про виставлені об’єкти можна знайти на ProZorro.Продажі – «Реєстр об’єктів приватизації» та авторизованих електронних майданчиках.

За інформацією Уряду, наразі в Україні нараховується майже 3,5 тис. державних підприємств, більшість з яких не мають стратегічного значення для держави і генерують збиток. Більшість з таких підприємств були введені в експлуатацію 50-150 років тому. При цьому держава не має достатніх ресурсів, аби провести належну модернізацію цих підприємств та зупинити їх руйнацію і зношеність. Неефективне управління доводить компанії до банкрутства і нерідко служить джерелом корупції. Саме тому проведення прозорої приватизації для більшості таких активів є шляхом відродження виробництва, залучення технологій та  інвестицій.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Першочергове наше завдання – відновлення всієї енергетичної інфраструктури», – начальник Запорізької ОВА Іван Федоров

«Ситуація складна, але контрольована», – вибухотехніки про розмінування території Запорізької області

У лікарнях Запоріжжя залишаються 14 поранених від ворожого обстрілу людей: серед них – п’ятеро дітей та вагітна жінка

«Професія – основа всього»: вимушена переселенка з Пологівщини відродила швейний бізнес у Запоріжжі

Умови проживання поліпшуються: у місці компактного проживання ВПО облаштовували безбар’єрний простір

СБУ та Нацполіція викрили чергову схему переправлення ухилянтів через кордон

Умови проживання поліпшуються: у місці компактного проживання ВПО облаштовували безбар’єрний простір

«Допомога в кожному кроці»: Запорізький центр молоді організував благодійну акцію для підтримки Захисників та Захисниць

500 кілометрів – для друзів не відстань: представники Біленьківської громади побували на Черкащині

Оренда державного майна: на аукціон виставлена частина адміністративної будівлі у Новомиколаївці загальною площею 91,2 м²

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.04.2025

Одна людина загинула, 40 дістали поранень внаслідок ворожого удару по Запоріжжю