Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі селяни отримають додаткові кошти за вирощування молодняка великої рогатої худоби

14 травня 2018 - 12:47

Робоча група з питань підтримки галузі тваринництва провела засідання, на якому обговорила питання нарахування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб. Так, за станом на початок травня для отримання спеціальної бюджетної дотації звернулися 184 особи, які претендують на загальну суму майже 350 тис. гривень.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, найбільше звернень на отримання дотації надійшло від селян Приазовського, Веселівського, Оріхівського, Мелітопольського, Приморського та Бердянського районів.

- Часткова компенсація фізичним особам за вирощування та утримання молодняка великої рогатої худоби сприятиме підняттю життєвого рівня сільського населення області та позитивно вплине на збільшення виробництва м'яса яловичини в регіоні, - зазначив виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков.

Наразі в органах місцевого самоврядування продовжується робота з прийому документів від фізичних осіб на отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у таких розмірах:

  • за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Зазначимо, на підтримку розвитку галузі тваринництва у поточному році Урядом передбачено виділення 4,0 млрд. грн.., у тому числі 700,0 млн. грн.. - на спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

З 1 січня 2025 року в Україні діє нова система оцінювання повсякденного функціонування людини.

Підприємці Запоріжжя та області!

Єднання задля підтримки тих, хто її потребує: у Запоріжжі пройшов Форум добрих справ

Запорізька область працює над підсиленням енергонезалежності

Відбудова й модернізація в умовах війни: координатор системи ООН в Україні і гуманітарний координатор Матіас Шмале відвідав Запоріжжя

Запоріжжя відвідав координатор системи ООН в Україні та гуманітарний координатор Матіас Шмале

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.04.2025

Пільгова іпотека для ВПО: як подати заявку через Дію

Пільгова іпотека для ВПО: як подати заявку через Дію

За матеріалами СБУ заочно засуджено ще чотирьох осіб, які співпрацюють з рф на тимчасово окупованих територіях Запорізької області

Загалом упродовж доби окупанти завдали 226 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1132-го дня війни.