Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Декомунізація в області фінішувала

24 травня 2016 - 09:42

Декомунізація в області  фінішувала

Облдержадміністрацією завершено виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Органам місцевого самоврядування залишилося забезпечити технічну складову цього процесу: поміняти таблички, встановити дорожні покажчики, оновити бланки, печатки тощо.

Розпорядженням голови облдержадміністрації зобов’язано голів райдержадміністрацій, рекомендовано сільським, селищним та міським головам забезпечити проведення комплексу організаційно-технічних заходів, пов’язаних із перейменуванням об’єктів топоніміки та демонтажем  пам’ятників  та пам’ятних знаків,   у місячний строк.

При цьому всі документи населення, фізичних та юридичних осіб, угоди з житлово-комунальними службами зі старими назвами вулиць залишаються чинними.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запоріжжі підбили підсумки освітнього проєкту «Хвиля. Управлінський кадровий резерв»

Упродовж доби окупанти завдали 408 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.04.2025

«Діалог влади та бізнесу»: у Запоріжжі говорили про можливості франчайзингу як способу започаткування власного бізнесу з найменшими ризиками

Міжнародний день памʼяті Чорнобильської катастрофи: у Запоріжжі відзначили ліквідаторів та вшанували памʼять жертв трагедії

Запоріжжя вшанувало памʼять жертв Чорнобильської трагедії

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1157-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 414 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

«Діалог влади та бізнесу»: у Запоріжжі говорили про можливості франчайзингу як способу започаткування власного бізнесу з найменшими ризиками

Культура памʼяті та майбутнього: Міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький у Запоріжжі

Кожен власник свійських тварин має бути пильним: куди звертатися у випадку підозри захворювання худоби на ящур чи блутанг